Tissot PRS 516

Wybierz Tissot PRS 516 i poczuj klimat motoryzacji dawnych lat! Wróćmy na chwilę do roku 1965, kiedy na pasku Tissot PR 516 – w geście ukłonu dla kierowców wyścigowych– pojawiły się specjalne otwory, znane z kierownic samochodów. Innowacyjny design zegarka uwieczniono wówczas w kultowej reklamie marki Tissot „Ręka na kierownicy”, doskonale znanej fanom motoryzacji i szwajcarskich zegarków Tissot.  
 
Współczesny Tissot PRS 516, podobnie jak wysokiej klasy samochód wyścigowy, stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zegarek wyposażono w precyzyjny szwajcarski mechanizm automatyczny, wodoszczelną do 100 metrów stalową kopertę z odpornym na zarysowania szkłem szafirowym oraz przeszklonym deklem, przez który można podziwiać pracę mechanizmu, a także w ceramiczny pierścień z funkcją tachymetru, za pomocą którego precyzyjne określisz prędkość w km/h lub w milach/h.
 
Sugerowana cena detaliczna: 3 550 PLN

Cechy:
 • Szwajcarski mechanizm automatyczny Powermatic 80 (z 80 godzinną rezerwą chodu)
• Koperta ze stali szlachetnej 316L pokryta czarną powłoką PVD, oraz przeszklonym deklem ceramicznym pierścieniem lunety z tachymetrem
• Skórzany pasek z charakterystycznymi otworami
• Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
• Wodoszczelność do 10 barów (100 m /330 stóp)

do góry