DS-2 – Ole Einar Bjørndalen– Limited Edition

Nie ma wielu dyscyplin sportu, tak wymagających pod względem dokładności i wytrzymałości, co biatlon. 

Podobnie, niewielu ludzi na świecie posiada tak wspaniały talent, co wielki Ole Einar Bjørndalen, którego liczne złote medale rozsławiły jego nazwisko na całym świecie. CERTINA, aby podkreślić długą i bogatą karierę Ole oraz we właściwy sposób uczcić jego wyjątkowy dar zwyciężania zadedykowała mu szczególną, limitowaną wersję nieprzeciętnie precyzyjnego modelu DS-2.

Pełny klasy, stylowy, ale nie pretensjonalny - zupełnie taki, jak wielki sportowiec, któremu go zadedykowano. Zegarek DS-2 Ole EinarBjørndalen Limited Edition, to udany hołd dla wspaniałych osiągnięć najbardziej utytułowanego biatlonisty olimpijczyka w historii. Trzynaście olimpijskich medali, w tym dwa z ostatnich Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014, podczas wciąż trwającej, 24-letniej kariery, imponująca liczba zwycięstw i rekordów w cyklu Mistrzostw Świata oraz zaproszenie do znakomitego grona Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego w 2014 roku, to legitymacja idealnej sportowej drogi Bjørndalena oraz potwierdzenie, że CERTINA wybrała właściwą osobę na Ambasadora Marki w 2011 roku. Precyzja, wytrzymałość i osobowość norweskiego mistrza naprawdę dobrze pasują do fundamentalnych wartości naszej marki.

Sportowa elegancja modelu  DS-2 O.E.B. Limited Edition to zasługa subtelnego połączenia elementów wzornictwa, takich jak szczotkowane i polerowane powierzchnie 40-mm koperty ze stali szlachetnej 316L, ciemnobrązowego paska ze skóry oraz wykwintnego i pełnego klasy, polerowanego pierścienia lunety. Pod szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną kryje się antracytowa tarcza ze słonecznym szlifem i okienkiem datownika na godzinie 6. Centralny sekundnik ma kolor czerwony a wzbogacone białą substancją wskazówki Superluminova GiM utrzymano w dwubarwnej stylistyce.

Model DS-2 jest wyposażony w szwajcarski mechanizm PrecidriveTM, zapewniający mu bezkompromisowy poziom precyzji działania, godny światowej klasy zegarka dedykowanego wyjątkowemu sportowcowi. Zbudowany według słynnego standardu CERTINA DS Concept DS-2 O.E.B. Limited Edition jest wodoszczelny do 100 metrów (10 barów). Na jego deklu widnieje dumny grawerunek poświęcony Ole Einarowi Bjørndalenowi i złota sylwetka tego wspaniałego zawodnika. Ponadto na tarczy zegarka na czerwono naniesiono napis „Limited Edition O.E.B.”. Zegarek DS-2 O.E.B. Limited Edition jest wyposażony w pasek z ciemnobrązowej skóry z zapięciem motylkowym zabezpieczonym przyciskami.

do góry