DS Automobiles z prezydencką limuzyna podczas Chantilly Arts & Elegance 2017

DS Automobiles jest partnerem Chantilly Arts & Elégance Richard Mille od pierwszej edycji i po raz czwarty będzie obecne podczas tego wydarzenia w prestiżowej posiadłości w Chantilly.
Marka wystawi do konkursu 10 września wyjątkowy, unikatowy model DS 7 CROSSBACK Présidentiel, który już zapisał się w historii Francji. Prezentacja DS 7 CROSSBACK odbędzie się w asyście modelki w posągowej kreacji, którą stworzył specjalnie na tę okazję francuski projektant mody Eymeric François wokół przewodniego hasła „Republika Francuska”. Elegancja i awangarda to określenia najlepiej charakteryzujące ten duet, który po raz kolejny sięgnie po najwyższe laury.
Z okazji światowego zlotu wyjątkowych samochodów, marka DS przewidziała także prapremierową prezentację nowego SUV-a DS 7 CROSSBACK i jego limitowaną, inauguracyjną edycję DS 7 CROSSBACK La Première. Na murawie zamkowego parku goście będą również mogli podziwiać kolekcję ponad dwudziestu Citroënów DS i SM zgromadzonych dzięki uprzejmości fanklubu Amicale DS i DS Héritage. Marka ma już na koncie zwycięstwo w Konkursie Elegancji 2016 z modelem DS E-TENSE, uznanym za najpiękniejszy samochód.

Konkurs Chantilly Arts & Élégance Richard Mille ma już uznaną pozycję wśród czołowych międzynarodowych imprez motoryzacyjnych. Czwarta edycja konkursu odbędzie się 10 września w zamku w Chantilly. Marka DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia od początku i w tym roku będzie obecna po raz czwarty. Z tej okazji marka będąca oficjalnym przewoźnikiem konkursu, udostępniła flotę DS 5. Na terenie zamku Chantilly odwiedzający będą także mogli poczuć ducha awangardy, który przyświeca DS od 1955 roku.


„Dla DS tegoroczna edycja konkursu Chantilly Arts & Elégance będzie edycją prezydencką. Do konkursu elegancji przystąpimy z prezydenckim modelem DS 7 CROSSBACK w asyście modelki w kreacji zamówionej z tej okazji u projektanta mody Eymerica Françoisa, dla którego motywem przewodnim było hasło „Republika Francuska”. Ten wyjątkowy duet będzie świadectwem naszego upodobania do elegancji, wyrafinowania i nowoczesności, jak również ducha awangardy, który nam przyświeca w tworzeniu dalszego ciągu historii legendarnego modelu DS z 1955 roku. Innowacyjność i perfekcja francuskiego know-how pozostają nieodmiennie centralnym punktem wszystkich kreacji DS. Automobiles. Zapraszamy do Chantilly, aby osobiście przekonać się, co zawierają” - komentuje Yves Bonnefont, dyrektor generalny marki DS.

Parady, wystawy, atrakcje... oto szczegóły programu sygnowanego „DS”:

 

SUV DS 7 CROSSBACK HONOROWYM GOŚCIEM NA ZIEMIACH LUDWIKA BURBONA, KSIĘCIA DE CONDÉ

 

DS 7 CROSSBACK po pierwszym oficjalnym wyjeździe na trasę 14 maja z okazji objęcia urzędu przez 25. Prezydenta Republiki Francuskiej, będzie kontynuował ceremonię inauguracji na ziemiach „Wielkiego Kondeusza” w jego niegdysiejszej rezydencji w Chantilly.


W wersji prezydenckiej weźmie udział w Konkursie Elegancji w towarzystwie modelki ubranej w kreację paryskiego projektanta mody Eymerica Françoisa. Poszczególne wersje modelu zostaną pokazane publiczności w ramach światowej premiery podczas konkursu Chantilly Arts & Elégance na zamkowych tarasach książęcej posiadłości. Na kilka tygodni przed wprowadzeniem na rynek, goście będą mogli przed wszystkim przyjrzeć się z bliska owocom umiejętności francuskich inżynierów i rzemieślników DS, wyrażonym w charyzmatycznej stylistyce, zaawansowanych technologiach, wyrafinowanym wnętrzu łączącym elegancję szlachetnych materiałów z precyzyjnym dopracowaniem szczegółów. Przeznaczona dla miłośników awangardy limitowana, inauguracyjna edycja DS 7 CROSSBACK LA PREMIÈRE, którą można rezerwować w punktach sprzedaży DS STORES i DS SALONS lub na stronie https://www.reservationlapremiere.ds7crossback.fr, będzie również dostępna dla tych, którzy zapragnęliby jako pierwsi zająć miejsce za kierownicą tego nowego SUV-a według DS.

 

PREZYDENCKI DS 7 CROSSBACK W ASYŚCIE MODELI DS I SM PREZYDENTÓW V REPUBLIKI


Z modelem DS 7 CROSSBACK Présidentiel, DS Automobiles wpisuje się w kolejny etap historii DS i SM, które towarzyszyły prezydentom V Republiki. W Chantilly marka DS wspólnie z DS Héritage* zaprasza przybyłych gości do zapoznania się z najnowszą historią Francji poprzez pryzmat czterech zgromadzonych na tę okoliczność wyjątkowych prezydenckich modeli: DS 21 Présidentielle z 1968 roku, najdłuższy model w tamtych czasach, SM Présidentielle z otwieranym dachem z 1972 roku, DS 21 Prestige z 1972 roku - typowy element kolumn czarnych DS obecnych na dziedzińcach Pałacu Elizejskiego i Matignon oraz DS 5 Présidentielle z uroczystego objęcia urzędu przez prezydenta Francji w 2012 roku.

 

do góry