Słuchawki JBL T200A

Mocne brzmienie w wyjątkowo lekkiej oprawie

Słuchawki JBL T200A czerpią z doświadczenia zdobytego podczas konstruowania jednych z najlepszych głośników na świecie - tak twierdzą konstruktorzy. Wyposażono je w 9-milimetrowe przetworniki, które gwarantują rozszerzone pasmo przenoszenia oraz głębokie i potężne brzmienie basów. Technologia PureBass sprawia dodatkowo, że ulubiona muzyka brzmi dokładnie tak, jak brzmieć powinna.

Zestaw zawiera pokrowiec i 3 pary silikonowych nakładek w różnych rozmiarach, co pozwala dopasować słuchawki do siebie, a wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie połączeń bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wszystko to zapewnia pełen komfort użytkowania.

Lekka, gwarantująca wygodę konstrukcja i precyzja wykonania to znak rozpoznawczy tego modelu słuchawek. Słuchawki są nie tylko wytrzymałe, ale i eleganckie, dostępne w kolorze czarnym, białym i czerwono-czarnym.

Pilot wbudowany w przewód obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku i wyposażony w mikrofon. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygodnie można odbierać i wykonywać połączenia. Urządzenie jest kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku.

do góry